Przejdź do treści
Czy już Subskrybujesz Nasz kanał YouTube ?
logo (5F)

Twoja dawka inspiracji na Dziś – 06.09.2022

zainspiruj się

Żadna Religia nie jest ważniejsza niż ludzkie szczęście.

Witaj

Siła i moc przychodzi poprzez dyscypline. Z wielką siłą przychodzi wielka odpowiedzialność.

Tak wiele ludzi marzy o wielu „Wielkich” rzeczach, ale brak im zrozmumienia, że aby je zmanifestować należy stworzyć w Sobie wiele pozytywnych wzorców zachowań, oraz nawyków.
To nie jest tak, że ludziom sukcesu się udało, że magicznie dostali wszystko od losu, chociaż do tej kategorii można zaliczyć spatkobierców dużych majątków.

Mówię tutaj o ludziach sukcesu, którzy sami doszli do wszystkiego, oczywiście z większą lub mniejszą pomocą innych, którzy pojawiają się w magiczny sposób na drodze takich ludzi.

Gdy wkońcu zdecydujemy się i wyruszamy w kierunku manifestacji własnych marzeń, Pierwotny Stwórca, komunikuje się z nami przez w każdym momencie, jedną formą komunikacji jest poprzez innych ludzi, przez których przynosi i dostarcza wszystkiego co jest nam potrzebne i niezbędne do tego, aby umożliwić nam spełnianie naszych pragnień i marzeń.

Prawdziwa moc pojawia się tam gdzie zrozumienie, że aby ją przejawić i emanować należy stać się wersją Siebie, która operuje na nowym poziomie energetycznym.

Otwarta Sesja Grupowa

Wspólnie nauczymy się zrozumieć, poczuć i uwolnić własne emocje oraz traumy. Naucz się lokalizować i oczyszczać programy ego. Stań się prawdziwym SOBĄ !

Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Warto również zobaczyć

Medytacje
Grzegorz Gunia

Medytacja Boskiej Mocy

Połóż się wygodnie, rozluźnij, przeznacz 20 minut Swojego czasu tylko dla Siebie. Upewnij się, że dystrakcje zostały przez Ciebie wyłaczone. Ta medytacja została przygotowana dla

zainspiruj się
Zainspiruj się!
Grzegorz Gunia

Twoja dawka inspiracji na Dziś – 08.09.2022

Nie zostaniesz ukarany za swój gniew, zostaniesz ukarany PRZEZ swój gniew. Witaj Pielęgnacja Miłości w świecie pełnym fałszu i obłudy, wybudowanego na krzywdzie i krwi

zainspiruj się
Zainspiruj się!
Grzegorz Gunia

Twoja dawka inspiracji na Dziś – 07.09

Prawda pozostaje ukryta przed tym, kogo wypełniają pożądania i nienawiść… Witaj Zwycięstwo nad Swoimi własnymi toksycznymi programami, zachowaniem oraz myślami jest niezwykłym i niesamowitym osiągnięciem.

Subskrybuj do Nowego Świata

Artykuły, wskazówki i narzędzia by zainspirować Ciebie do odnalezienia Twojej własnej kreatywności oraz poznania siebie. Już nie przegapisz Sesji Grupowej.

*My równiez nie lubimy SPAMU !

I agree with the Terms and conditions and the Privacy policy

Subskrybuj do Nowego Świata

*My również nie lubimy SPAMU

Podobało sie ?

‎Zarejestruj się już dziś za darmo‎‎ i bądź pierwszym, który otrzyma dawkę inspiracji oraz powiadomienie o nowych aktualizacjach, wydarzeniach i wiadomościach.

Grzegorz Gunia

Dołącz do otwartej Sesji Grupowej

Niedziela 25 Września Godz. 18:00

Wspólnie nauczymy się zrozumieć, poczuć i uwolnić własne emocje oraz traumy. Naucz się lokalizować i oczyszczać programy ego. Stań się prawdziwym SOBĄ !