Przejdź do treści
Czy już Subskrybujesz Nasz kanał YouTube ?
logo (5F)

Twoja dawka inspiracji na Dziś – 08.09.2022

zainspiruj się

Nie zostaniesz ukarany za swój gniew, zostaniesz ukarany PRZEZ swój gniew.

Witaj

Pielęgnacja Miłości w świecie pełnym fałszu i obłudy, wybudowanego na krzywdzie i krwi naszych Przodków to nielada wyzwanie.

Czym jest Prawdziwa Miłość? Tak wiele ludzi używa tego słowa, sprawiając, że płowieje powtarzając je jak mantre.

Miłość to szacunek do życia, Miłość to delikatność i stanowczość oraz siła do obrony tego co dla nas Najcenniejsze.

Miłość to Matka i Ojciec, to ogień, woda, powietrze i ziemia. Miłość to gwiazdy na niebie. Miłość to życie, to Matka Ziemia. Wszystko to jest ekspresją Nieskończonej Miłości Boga.

Pielęgnujemy Miłość poprzez włożenie jej w nasze czyny, słowa i gesty, aby nie stała się jałowa i zwyczajna, ale żeby była prawdziwa czyli Boska.

Miłość to telefon do bliskich Ci osób z pytaniem jak się czują. Miłość to nakarmienie zwierząt, pataków czy wiewórek w parku starym chlebem. Miłość to czyn pomocy bliźniemu, to uśmiech w kierunku innych nawet w te oszrone i pochmurne dni.

Dobro i Miłość zwycięża i jest tą mocą którą powtrzymać nie można, bo rozprzestrzenia się w nieskończoność.

Otwarta Sesja Grupowa

Wspólnie nauczymy się zrozumieć, poczuć i uwolnić własne emocje oraz traumy. Naucz się lokalizować i oczyszczać programy ego. Stań się prawdziwym SOBĄ !

Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Warto również zobaczyć

Medytacje
Grzegorz Gunia

Medytacja Boskiej Mocy

Połóż się wygodnie, rozluźnij, przeznacz 20 minut Swojego czasu tylko dla Siebie. Upewnij się, że dystrakcje zostały przez Ciebie wyłaczone. Ta medytacja została przygotowana dla

zainspiruj się
Zainspiruj się!
Grzegorz Gunia

Twoja dawka inspiracji na Dziś – 07.09

Prawda pozostaje ukryta przed tym, kogo wypełniają pożądania i nienawiść… Witaj Zwycięstwo nad Swoimi własnymi toksycznymi programami, zachowaniem oraz myślami jest niezwykłym i niesamowitym osiągnięciem.

zainspiruj się
Zainspiruj się!
Grzegorz Gunia

Twoja dawka inspiracji na Dziś – 06.09.2022

Żadna Religia nie jest ważniejsza niż ludzkie szczęście. Witaj Siła i moc przychodzi poprzez dyscypline. Z wielką siłą przychodzi wielka odpowiedzialność. Tak wiele ludzi marzy

Subskrybuj do Nowego Świata

Artykuły, wskazówki i narzędzia by zainspirować Ciebie do odnalezienia Twojej własnej kreatywności oraz poznania siebie. Już nie przegapisz Sesji Grupowej.

*My równiez nie lubimy SPAMU !

I agree with the Terms and conditions and the Privacy policy

Subskrybuj do Nowego Świata

*My również nie lubimy SPAMU

Podobało sie ?

‎Zarejestruj się już dziś za darmo‎‎ i bądź pierwszym, który otrzyma dawkę inspiracji oraz powiadomienie o nowych aktualizacjach, wydarzeniach i wiadomościach.

Grzegorz Gunia

Dołącz do otwartej Sesji Grupowej

Niedziela 25 Września Godz. 18:00

Wspólnie nauczymy się zrozumieć, poczuć i uwolnić własne emocje oraz traumy. Naucz się lokalizować i oczyszczać programy ego. Stań się prawdziwym SOBĄ !