Przejdź do treści
Czy już Subskrybujesz Nasz kanał YouTube ?
logo (5F)

Twoja dawka inspiracji na Dziś – 07.09

zainspiruj się

Prawda pozostaje ukryta przed tym, kogo wypełniają pożądania i nienawiść...

Witaj

Zwycięstwo nad Swoimi własnymi toksycznymi programami, zachowaniem oraz myślami jest niezwykłym i niesamowitym osiągnięciem.

W każdym z nas kryją się rzeczy i wersje JAM JEST, które są toksyczne. Oznacza to tyle, że idąc przez życie w danym momencie, lub poprzez dane doświadczenie lub sytuacje zostaliśmy po prostu skrzywdzeni.

Krzywda i ból był tak wielki, że zakszywił on nasz sposób patrzenia na rzeczywistość.

Na skutek czego powstają rózne programy tj. muszę walczyć z całym światem o przeżycie, nikt mnie nie szanuje, nie poradze sobie, to nie dla mnie, zostaw mnie, jestem uszkodzony…

Są też tacy, którzy uważają, że nie ma z nimi nic złego, że nie muszą nad sobą pracować bo są już doskonali, że są odbiciem Pierwotnego Stworzyciela. Kłamstwo, pycha i obłuda weszła tak głeboko do ich życia, że stali się wyżsi niż, każdy inny w ich towarzystwie.

Nie pozwólmy, aby Rozwój Duchowy przysłonił nam oczy i wprowadził nas w stan rywalizacji z innymi. Każdy ma coś do nauczenia i przerobienia. Tak jak Kreator, który rozbił się na nieskończoną ilość wymiarów, aby siebie studiować i doświadczać.

Tak samo my zawsze jesteśmy w stanie znaleźć coś nowego do nauczenia lub odszukać rzeczy w naszej sygnaturze częstotliwości światła, które wymagają naszej korekty. Bądźmy Wiecznymi Studentami Kosmosu. Nie zapominajmy o Tym, że rozwój świadomości jest nieskończony.

Otwarta Sesja Grupowa

Wspólnie nauczymy się zrozumieć, poczuć i uwolnić własne emocje oraz traumy. Naucz się lokalizować i oczyszczać programy ego. Stań się prawdziwym SOBĄ !

Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Warto również zobaczyć

Medytacje
Grzegorz Gunia

Medytacja Boskiej Mocy

Połóż się wygodnie, rozluźnij, przeznacz 20 minut Swojego czasu tylko dla Siebie. Upewnij się, że dystrakcje zostały przez Ciebie wyłaczone. Ta medytacja została przygotowana dla

zainspiruj się
Zainspiruj się!
Grzegorz Gunia

Twoja dawka inspiracji na Dziś – 08.09.2022

Nie zostaniesz ukarany za swój gniew, zostaniesz ukarany PRZEZ swój gniew. Witaj Pielęgnacja Miłości w świecie pełnym fałszu i obłudy, wybudowanego na krzywdzie i krwi

zainspiruj się
Zainspiruj się!
Grzegorz Gunia

Twoja dawka inspiracji na Dziś – 06.09.2022

Żadna Religia nie jest ważniejsza niż ludzkie szczęście. Witaj Siła i moc przychodzi poprzez dyscypline. Z wielką siłą przychodzi wielka odpowiedzialność. Tak wiele ludzi marzy

Subskrybuj do Nowego Świata

Artykuły, wskazówki i narzędzia by zainspirować Ciebie do odnalezienia Twojej własnej kreatywności oraz poznania siebie. Już nie przegapisz Sesji Grupowej.

*My równiez nie lubimy SPAMU !

I agree with the Terms and conditions and the Privacy policy

Subskrybuj do Nowego Świata

*My również nie lubimy SPAMU

Podobało sie ?

‎Zarejestruj się już dziś za darmo‎‎ i bądź pierwszym, który otrzyma dawkę inspiracji oraz powiadomienie o nowych aktualizacjach, wydarzeniach i wiadomościach.

Grzegorz Gunia

Dołącz do otwartej Sesji Grupowej

Niedziela 25 Września Godz. 18:00

Wspólnie nauczymy się zrozumieć, poczuć i uwolnić własne emocje oraz traumy. Naucz się lokalizować i oczyszczać programy ego. Stań się prawdziwym SOBĄ !