Przejdź do treści
Czy już Subskrybujesz Nasz kanał YouTube ?
logo (5F)

Święta przestrzeń serca – jej zrozumienie i działanie

Święta Przestrzeń Serca – w tym artykule przedstawię i opiszę jej działanie, wyjaśnię, czym jest, w jaki sposób z niej korzystać, uzdrawiać ją oraz programować dla własnego dobra i innych. Wyjaśnię też, w jaki sposób system dominacji i kontroli próbuje przeszkodzić nam w jej zrozumieniu.

Aby zrozumieć, czym jest święta przestrzeń serca, zacznijmy od początku.

Wróćmy do niezwykle ważnego wydarzenia, jakim jest początek naszej ludzkiej egzystencji.

Procesu inkarnacji oraz tworzenia się naszego biologicznego skafandra DNA, jakim jest ciało.

Swoją pełną przygodę w tym wymiarze zaczynamy poprzez połączenie wiązki naszego świetlistego DNA, całej naszej kosmicznej egzystencji z płodem w brzuchu Naszej Matki.

Stając się płodem, następnie dalej wzrastamy.

Pierwszym organem, który powstaje, jest nasze serce.

Otoczone jest ono osierdziem, swoistą osłoną tego wspaniałego organu, w której to znajduje się nasz najstarszy płyn, nasza starożytna woda.

Współczesna nauka buduje most, którym w przyszłości w pełni połączy zrozumienie świata widzialnego oraz niewidzialnego.

Interesującymi właściwościami wody są magazynowanie oraz przechowywanie informacji, jak również to, że myśli, intencje, emocje, dźwięki oddziałują na jej wewnętrzną krystaliczną strukturę.

Używanie wysokich wibracji energetycznych, uczucia miłości, harmonii, radości, spokoju, jak również harmonicznej muzyki, sprawia, że struktura krystaliczna wody przybiera piękne, cudowne, zjawiskowe kształty.

Niskie wibracje energetyczne, uczucie strachu, złości, wrogości, nienawiści, oddzielenia i separacji oraz dysharmoniczne dźwięki tworzą destrukcyjną, chaotyczną krystaliczną strukturę.

Dlaczego o tym piszę? Ponieważ, składasz się w większości z wody, jak również, dlatego że, worek osłaniający Twoje serce, jakim jest osierdzie, przetrzymuje Twoją starożytną wodę.

Wyobraź sobie, że w każdej chwili Twój wewnętrzny stan oddziałuje na Twoje ciało, układ nerwowy, serce.

Chcesz się krzywdzić czy sobie pomagać?

Wiele destrukcyjnych programów zostało nam zakodowane, ale jesteśmy tutaj, żeby je złamać, przerobić, skasować i uwolnić się od nich.

Zrozum, że system dominacji i kontroli, chce odebrać Ci to, co Twoje, to co Boskie.

Miłość, uważność, pokój w Twoim sercu, dostęp do wszystkich warstw Swojej świadomości.

W jaki sposób to robią?

Przede wszystkim wykorzystują i nadużywają prawa kosmosu w celach manipulacji i kontroli innymi istotami, jakim jest wiedza odnośnie do reguł inkarnacji na Matkę Ziemię, jak i zrozumienie działania duchowych kontraktów.

Tę wiedzę przekazują sobie z pokolenia na pokolenie w swoich liniach rodowych od tysięcy lat, nadpisując historie, zabijając lub utrudniając życie niewygodnym dla nich jednostką oraz ukrywając prawdę.

Warunkiem inkarnacji na Matkę Ziemię, jest zawarcie duchowego kontraktu, który mówi o tym, że jeżeli chcemy doświadczać życia w tym wymiarze, przychodzimy tutaj nie pamiętając naszych innych wcieleń, jak i kosmicznej egzystencji.

Ta jakże ważna informacja, jest bardzo mocno nadużywana i wykorzystywana, często przeciwko nam.

Fałsz i szeroko pojęta obłuda oraz kłamstwa systemu, którymi próbują nas karmić, jest coraz liczniej zauważana.

Ludzie budzą się, otwierając oczy na prawdę.

Sytuacja z „pandemią” w bardzo dużym stopniu pomaga ludziom zrozumieć, że ktoś manipuluje systemem, steruje nim i używa wysoko postawionych ludzi do wprowadzania prawnych zaostrzeń w celu ograniczania naszej suwerenności.

Czysty absurd ujrzał światło dzienne.

Co tu się dzieje? Dlaczego tak mnie straszą na każdym kroku?

Czy wiadomości głównego nurtu mówią prawdę?

Dlaczego bombardują mnie tą negatywnością i strachem?

Czy powinienem dalej im wierzyć? Te i inne pytania, pojawią się w naszych głowach, dając możliwość wewnętrznego wzrostu własnej świadomości.

Sprawiają, iż coraz więcej ludzi zaczyna budzić się z hipnotycznego transu, który sprawiał, że człowiek ślepo podążał za informacjami mainstreamu.

Zaczyna myśleć samodzielnie, zaczyna zmieniać się i budzić się na nowo, otwierając się na wysokowibracyjne myśli, przełamując zaprogramowane wzorce wierzeń, poszerzając własną świadomość.

Rozbudzając swój wewnętrzny energetyczny system. Aktywując to, czym jest Święta Przestrzeń Serca.

Pandemia oraz inne tematy są niczym innym jak dystrakcją od poznania własnego siebie, abyśmy żyli w strachu w niskich wibracjach, abyśmy nie wzrastali, aby nasza energia była pokarmem dla systemu, aby nasze ruchy i zachowanie było łatwe do przewidzenia.

W taki oto sposób mogą zawiązywać coraz to mocniej pętle dominacji i kontroli na naszych szyjach, próbując tworzyć za nas nasze życia, mówiąc nam co mamy robić i co myśleć.

Leczenie to proces, a nie, jednorazowe wydarzenie.

Duchowa higiena, uważność, otwartość, medytacja, praca nad korzeniami z każdą następną chwilą sprawiają, iż coraz więcej naszej świetlistej sygnatury światła jest dla nas dostępna, którą możemy następnie wykorzystać i należycie spożytkować.

Wyobraź sobie, jak wiązka Twojego światła, łączy się z płodem w łonie Twojej Matki.

Jak otulasz siebie z przeszłości, dając swojemu sercu wszystko, co potrzebne.

Miłość, uwagę, bezpieczeństwo. Zobacz siebie pływającego w bezkresnym spektrum tych wibracji.

Przytul siebie na nowo, przekaż sercu zapewnienie o tym, że żyjesz, że wiesz, co wydarzy się jak będziesz miał 8, 10, 14 czy 50 lat, że przyszłe Twoje JAM JEST komunikuje się z nim, że jesteś obok niego, że nie musi się martwić, bo zatroszczysz i troszczysz się o Siebie samego.

Opowiedz mu swoją historię, aby wiedział, co go czeka, żeby był gotowy na zbliżające się życiowe zmagania.

Czy informacja o tym, że możesz dokonywać własnego leczenia i wysyłać energię w przyszłość lub w przeszłość jest w systemie Twoich wierzeń?

Zaprzyjaźnij się ze swoim przeszłym JAM JEST, z własną wiązką swojego światła w łonie Swojej Matki.

Pokochaj ją, oczyść, uzdrów, niech płyn w osierdziu emanuje w przyszłość Twoim Czystym Światłem w Tu i Teraz.

Bardzo często regres wcieleń, prowadzony jest właśnie przez nasze doświadczenie jako płód.

Jest ono bramą do połączenia się z naszym pierwotnym strumieniem światła, który jest nieskończony, a został w pewien sposób ograniczony lub inaczej mówiąc wiedza jak używać w pełni naszego biologicznego skafandra DNA była ukrywana, lub zafałszowana.

Pracujmy w wolnej chwili nad przywróceniem połączenia z tym strumieniem światła.

Medytujmy, wizualizujmy, emanujmy. Kierujmy uważność na Swoje serce. Nie poddawajmy się!

Wszechświat nie działa przeciwko nam, on działa z nami, przez nas.

Pomagając sobie, otrzymamy więcej pomocy, więcej leczenia, przez co, więcej harmonii i balansu pojawi się w naszych życiach.

Namaste

Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Warto również zobaczyć

Medytacje
Grzegorz Gunia

Medytacja Boskiej Mocy

Połóż się wygodnie, rozluźnij, przeznacz 20 minut Swojego czasu tylko dla Siebie. Upewnij się, że dystrakcje zostały przez Ciebie wyłaczone. Ta medytacja została przygotowana dla

zainspiruj się
Zainspiruj się!
Grzegorz Gunia

Twoja dawka inspiracji na Dziś – 08.09.2022

Nie zostaniesz ukarany za swój gniew, zostaniesz ukarany PRZEZ swój gniew. Witaj Pielęgnacja Miłości w świecie pełnym fałszu i obłudy, wybudowanego na krzywdzie i krwi

zainspiruj się
Zainspiruj się!
Grzegorz Gunia

Twoja dawka inspiracji na Dziś – 07.09

Prawda pozostaje ukryta przed tym, kogo wypełniają pożądania i nienawiść… Witaj Zwycięstwo nad Swoimi własnymi toksycznymi programami, zachowaniem oraz myślami jest niezwykłym i niesamowitym osiągnięciem.

Subskrybuj do Nowego Świata

Artykuły, wskazówki i narzędzia by zainspirować Ciebie do odnalezienia Twojej własnej kreatywności oraz poznania siebie. Już nie przegapisz Sesji Grupowej.

*My równiez nie lubimy SPAMU !

I agree with the Terms and conditions and the Privacy policy

Subskrybuj do Nowego Świata

*My również nie lubimy SPAMU

Podobało sie ?

‎Zarejestruj się już dziś za darmo‎‎ i bądź pierwszym, który otrzyma dawkę inspiracji oraz powiadomienie o nowych aktualizacjach, wydarzeniach i wiadomościach.

Grzegorz Gunia

Dołącz do otwartej Sesji Grupowej

Niedziela 25 Września Godz. 18:00

Wspólnie nauczymy się zrozumieć, poczuć i uwolnić własne emocje oraz traumy. Naucz się lokalizować i oczyszczać programy ego. Stań się prawdziwym SOBĄ !