Przejdź do treści
Czy już Subskrybujesz Nasz kanał YouTube ?
logo (5F)

Kim Jesteśmy oraz podstawowe zrozumienie Czasu

Witam Serdecznie, w tym filmiku podzielę się perspektywą na temat tego Kim Jesteśmy oraz postaram się wyjaśnić w jaki sposób funkcjonuje czas oraz przedstawie koncept lini czasowych.

Nazywam się Grzegorz Gunia, jestem Mistrzem Reiki oraz praktykuje Qi-gong.

Jeżeli masz ochotę umowić się ze mną na sesje, zbalansować swój energetyczny system, pozbyć się zbędnego emocjonalnego oraz energetycznego balastu, możesz znaleźć mnie tutaj:

fb: https://www.facebook.com/grzesiek.gunia
email: support@theenergybubble.com

Pozdrawiam ☀

Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Warto również zobaczyć

Medytacje
Grzegorz Gunia

Medytacja Boskiej Mocy

Połóż się wygodnie, rozluźnij, przeznacz 20 minut Swojego czasu tylko dla Siebie. Upewnij się, że dystrakcje zostały przez Ciebie wyłaczone. Ta medytacja została przygotowana dla

zainspiruj się
Zainspiruj się!
Grzegorz Gunia

Twoja dawka inspiracji na Dziś – 08.09.2022

Nie zostaniesz ukarany za swój gniew, zostaniesz ukarany PRZEZ swój gniew. Witaj Pielęgnacja Miłości w świecie pełnym fałszu i obłudy, wybudowanego na krzywdzie i krwi

zainspiruj się
Zainspiruj się!
Grzegorz Gunia

Twoja dawka inspiracji na Dziś – 07.09

Prawda pozostaje ukryta przed tym, kogo wypełniają pożądania i nienawiść… Witaj Zwycięstwo nad Swoimi własnymi toksycznymi programami, zachowaniem oraz myślami jest niezwykłym i niesamowitym osiągnięciem.

Subskrybuj do Nowego Świata

*My również nie lubimy SPAMU

Podobało sie ?

‎Zarejestruj się już dziś za darmo‎‎ i bądź pierwszym, który otrzyma dawkę inspiracji oraz powiadomienie o nowych aktualizacjach, wydarzeniach i wiadomościach.

Grzegorz Gunia

Dołącz do otwartej Sesji Grupowej

Niedziela 25 Września Godz. 18:00

Wspólnie nauczymy się zrozumieć, poczuć i uwolnić własne emocje oraz traumy. Naucz się lokalizować i oczyszczać programy ego. Stań się prawdziwym SOBĄ !