Przejdź do treści
Czy już Subskrybujesz Nasz kanał YouTube ?
logo (5F)

Świątynia Światła – 7 Uniwersalnych Praw Wszechświata

Witam Serdecznie na kanale Śwatynia Światła ☀💫🌟

Nazywam się Grzegorz Gunia, jestem Mistrzem Reiki oraz praktykuje Qi-gong. W tym filmiku wyjaśnie 7 ♾Uniwersalnych Praw Wszechświata♾, które rządzą i zawiadują wszystkim co widzialne i niewidzialne są one wieczne i pierwotne.

Opowiem również w jaki sposób je wykorzystywać i pracować z nimi dla własnego największego dobra w moralnym kodzie bez krzywdy dla innej żyjącej istoty, bez hierarchicznego porządku, bez rywalizacji, współtworząc na równych zasadach najlepszą możliwą rzeczywistość dla przyszłych pokoleń.

7 ♾Uniwersalnych Praw Wszechświata♾:

  1. Prawo Mentalizmu
  2. Prawo Korespondencji
  3. Prawo Wibracji
  4. Prawo Polaryzacji
  5. Prawo Rytmu
  6. Prawo Akcji i Reakcji
  7. Prawo Płci

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować lub umówić na sesje Reiki, czy oczyszczenia ciała i DNA z uwięzionych emocji i energii, zapraszam przez:

fb: https://www.facebook.com/grzesiek.gunia
email: pomagamy@swiatyniaswiatla.pl

Pozdrawiam Serdecznie ☀🙏☀

Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Warto również zobaczyć

Medytacje
Grzegorz Gunia

Medytacja Boskiej Mocy

Połóż się wygodnie, rozluźnij, przeznacz 20 minut Swojego czasu tylko dla Siebie. Upewnij się, że dystrakcje zostały przez Ciebie wyłaczone. Ta medytacja została przygotowana dla

zainspiruj się
Zainspiruj się!
Grzegorz Gunia

Twoja dawka inspiracji na Dziś – 08.09.2022

Nie zostaniesz ukarany za swój gniew, zostaniesz ukarany PRZEZ swój gniew. Witaj Pielęgnacja Miłości w świecie pełnym fałszu i obłudy, wybudowanego na krzywdzie i krwi

zainspiruj się
Zainspiruj się!
Grzegorz Gunia

Twoja dawka inspiracji na Dziś – 07.09

Prawda pozostaje ukryta przed tym, kogo wypełniają pożądania i nienawiść… Witaj Zwycięstwo nad Swoimi własnymi toksycznymi programami, zachowaniem oraz myślami jest niezwykłym i niesamowitym osiągnięciem.

Subskrybuj do Nowego Świata

*My również nie lubimy SPAMU

Podobało sie ?

‎Zarejestruj się już dziś za darmo‎‎ i bądź pierwszym, który otrzyma dawkę inspiracji oraz powiadomienie o nowych aktualizacjach, wydarzeniach i wiadomościach.

Grzegorz Gunia

Dołącz do otwartej Sesji Grupowej

Niedziela 25 Września Godz. 18:00

Wspólnie nauczymy się zrozumieć, poczuć i uwolnić własne emocje oraz traumy. Naucz się lokalizować i oczyszczać programy ego. Stań się prawdziwym SOBĄ !