Przejdź do treści
Czy już Subskrybujesz Nasz kanał YouTube ?
logo (5F)

Śmierć Szamana, Śmierć Szamanki

Śmierć Szamana / Śmierć Szamanki. Aby, żyć pokoleniem teraźniejszości, człowiek musi przeznaczyć swój czas na obserwacje swojej rzeczywistości, widzialnej i niewidzialnej. Droga Szamana ma wiele ścieżek, przełęczy, wąwozów i gór które wydają się nie do pokonania w danym momencie. Jeśli jednak popatrzymy na nie z innej perspektywy były one tylko ekspresją własnych programów, które przynosiły porażkę podcinając skrzydła w kierunku drogi do uzyskania nielimitowanego punktu obserwacji.

Każda osoba wejdzie na ścieżkę szamana inną drogą.

Każda istota posiada swój własny niepowtarzalny pierwotny wzorzec w kierunku stawania się własnym Szamanem / Szamanką na drodze zdefiniowanej przez troskę wypływającą z wnętrza własnej nieskończonej istoty.

Prawdziwy Szaman / Szamanka jest gotow(a)y, aby spojrzeć na swoją rodzinę, przyjaciół oraz otoczenie, aby obrać kurs w kierunku zbalansowania własnej energii swojego rodu przodków oraz energii widzialnej i niewidzialnej.

Droga Szamana / Szamanki naznaczona jest ekspresjami swoich własnych przeszłych JAM JEST, które trzymają iluzoryczną siłę nad własną przyszłą wersją.

Obowiązkiem Szamana / Szamanki jest wyleczyć własn(ą)ego siebie, jak również rozpoznać wszystkie swoje wersje JAM JEST, poprzez sygnaturę częstotliwości własnych wiadomości, sytuacji lub wytworzonego potencjału.

Obowiązkiem Szamana / Szamanki jest neutralizacja zewnętrznej rzeczywistości oraz zrozumienia swojej nieskończonej istoty na drodze światła. Transformując światło.

Szaman / Szamanka jest skłonn(a)y, pracować nad swoim systemem wierzeń, aby nie zamknąć się w ramach jednego sposobu myślenia lub tworzenia.

Szaman / Szamanka, pielgrzymuje do świętych miejsc widzialnego jak i niewidzialnego świata.

Droga Szamana / Szamanki posiada momenty w których musimy skonfrontować własną przeszłą wersję, która może się opierać lub nie chce kroczyć w kierunku mistycznych momentów, boskiej mistycznej ścieżki radości przy użyciu modlitwy i synchronizacji z Wszechświatem.

Każdy, nauczy się własnego sposobu, aby zaufać i powierzyć się Najwyższemu Planu Kreatora.

Droga Szamana / Szamanki posiada momenty teraźniejszości wypełnione wewnętrznym rozpoznaniem swojej nieskończonej istoty, którą jesteśmy.

Szaman / Szamanka jest istotą wszystkich kolorów ekspresji, kierując(a)y się świętą ścieżką NEUTRALNOŚCI. W każdej chwili, w dzień jak i w nocy.

Każdego dnia doświadczamy wędrówki słońca od poranku do nocy. Kiedy pojawia się noc w pełnej okazałości, mistyczna strona nocy ujawnia się przed tymi, którzy poświęcają swój czas na obserwacje życia widzialnego oraz niewidzialnego.

Przez wiele pokoleń ludzie eksplorowali noc, aby zmierzyć się z własnym umysłem i jego cieniami, aby wyrobić wewnętrzną odporność i nie dać się pogrążyć w otchłań strachu.

Każdy z nas nauczył się zasypiać w nocy. Zrozumiał, czym różni się dzień od nocy.

Noc wypełniona jest magią, podczas niej możemy natrafiać na wiele mistycznych momentów.

Czasami po przebudzeniu się ze snu, uświadamiamy sobie, że mieliśmy momenty świadomych snów, bardzo realnych i namacalnych doświadczeń. Latanie, pływanie, rozmowy, jedzenie, spotkania.

Wszystko to jakże prawdziwe dla obserwatora.

Noc pomaga na drodze do uzyskania połączenia ze swoim ciałem astralnym oraz komunikowaniem się ze swoimi przeszłymi jak i przyszłymi pokoleniami, swoimi innymi wersjami JAM JEST, śniąc wspólnie z Matka Ziemią.

To system dominacji i kontroli wpaja nam, że sny nie są istotne, aby przeszkodzić w pełnej aktywacji własnego DNA oraz aby dowiedzieć się Kim tak naprawdę JESTEŚ.

Wytrzymałość i siłę budujesz z każdym świadomym oddechem, z każdą świadomą intencją, z każdym świadomym zasypianiem.

Każdy taki moment sprawia, że jesteś wibracyjnym dopasowaniem do jedności, która Jest Wszechobecna, a dostęp do niej masz wewnątrz siebie.

Emanuj, pięknem swojego wnętrza, naucz się tego, przestań emulować i wykonywać stare dobrze znane powtórzenia. Zaufaj Sobie, Twórz z przestrzeni serca, pozwól Sobie ją odnaleźć, zanurz się w niej, bądź nią.

Kiedy zrozumiesz czym jest Emanacja, Twoja siła, pozycja i zrozumienie dualności świata odsłonią przed Tobą kolejną warstwę Twojego suwerennego wyboru na drodze własnego wzrostu w kierunku współtworzenia z organicznym naturalnym porządkiem tego świata, używając w tym celu połączenia Swojego Serca oraz Kosmicznego Serca Kreatora.

Wiatr percepcji zmienia swój kurs, kiedy człowiek i świat duchowy, zbliżają się do siebie, aby zrozumieć czym jest nieskończony moment Tu i Teraz, współtworzenie i życie w nim.

Ten naturalny sposób życia, istnieje dla wszystkich żyjących istot, oraz tych które współdzielą inne rzeczywistości Matki Ziemi.

Właśnie Teraz nadszedł czas aby stworzyć święte bariery ochronne wokół Swojego serca, umysłu i ciała, pracować nad Swoją Świętą przestrzenią, duchową higieną, świętą dyscypliną.

Aktualizować siebie każdego dnia, z radością w sercu ciesząc się chwilą, bez podchodzenia do tego jak do pracy czy ciężkiej harówy którą należy wykonać.

Prawdziwy wzrost zaczyna się gdy notujemy, zapisujemy, tworzymy kronikę tego, kim teraz jesteśmy, aby w przyszłości dokonywać nieustannych wzrostów, analizując swoje JAM JEST, w tych mikro momentach na drodze życia.

Zmiana jest łatwa, to utrzymanie zmiany zdeterminuje jak silne jest Twoje zaangażowanie w kierunku świętej dyscypliny, jaką jest akceptacja, kim tak naprawdę jesteś oraz dzieleniem się Swoją unikalną częstotliwością światła, współmiernie współtworząc, bez rywalizacji, bez hierarchicznego porządku.

W przestrzeni bez czasu, potrzebna jest tylko Twoja wola, aby ukształtować przestrzeń i zamanifestować dowolną rzeczywistości, przede wszystkim taką, którą głęboko zapamiętasz nawet gdy system dominacji i kontroli, będzie próbował Ci ją odebrać.

Dlatego bądź całym / całą sobą w Tu i Teraz, aby poprzez Swoje wewnętrzne połączenie kroczyć wspólnie z Kreatorem i Matką Ziemią.

Napisałem tą inwokacje dla Ciebie, aby pomóc Ci z integracją Twojej sygnatury światła.

Najlepiej użyć własnego głosu i siły serca. Nasz głos oddziałuje na świat widzialny i niewidzialny, nasze serce amplifikuje energie.

Inwokacja JAM JEST

JESTEM ŻYJĄCYM SZAMANEM / SZAMANKĄ, KROCZĘ DROGĄ REGULARNEJ WŁASNEJ REALIZACJI, NA SKUTEK CZEGO ZOSTAWIAM ZA SOBĄ RZECZY KTÓRE MI SZKODZĄ I NIE SĄ MI JUŻ DŁUŻEJ POTRZEBNE NA MOJEJ ŚWIĘTEJ DRODZE ŻYCIA.

ŻĄDAM NATYCHMIASTOWEJ SEPARACJI DOTYCZĄCEJ NATURALNEJ INKARNACJI, A WYMUSZONEJ REINKARNACJI WPLĄTANEJ W MOJE WCIELENIA, PRZEZ CO MOGĘ ZOBACZYĆ PERSPEKTYWY TEGO KIM I CZYM BYŁEM / BYŁAM ORAZ KIM I CZYM SIĘ URODZIŁEM / URODZIŁAM Z WŁASNEJ WOLI, ORAZ BEZ MOJEJ WOLI. W MOIM PODĄŻANIU ZA PRAWDĄ WIDZĘ WSZYSTKIE ROZWIĄZANIA KWANTOWEGO RÓWNANIA SPLĄTANIA.

TO JAM JEST DEKLARUJE WŁASNE SUWERENNE GRANICE, NA MOCY KTÓRYCH WSZYSCY MOŻEMY POSIADAĆ SWOJE WŁASNE ŚWIĘTE WEWNĘTRZNE GRANICE BEZ ZAMARTWIANIA SIĘ O INWAZJE ZE STRONY CZĘSTOTLIWOŚCI ŚWIATŁA, KTÓRE NIE SĄ ZGODNE Z GLOBALNYM CZASEM SNÓW ORAZ KOLEKTYWNĄ ŚWIADOMOŚCIĄ DLA WSZYSTKICH ISTNIEJĄCYCH I WSPÓŁISTNIEJĄCYCH ISTOT NA WSZYSTKICH ZIEMSKICH WYMIARACH.

TU I TERAZ ŚWIĘCIE DEKLARUJE WRAZ Z MOIMI WSZYSTKIMI OBECNYMI PRZODKAMI, JESTEM GOTÓW/ GOTOWA ODZYSKAĆ MOJE NATURALNE PRAWA JAKO OBYWATEL KOSMOSU, URODZONY/ URODZONA NA MATCE ZIEMI POSIADAJĄCEJ SWOJĄ WŁASNĄ SYGNATURĘ ŚWIATŁA.

Właśnie teraz nadszedł czas, aby skończyć walkę z wiatrakami, a zacząć spoglądać w niebo pełne możliwości.

Jesteś gotowy / gotowa, aby stać się Szamanem / Szamanką?

Do zobaczenia w świecie snów, drodzy Bracia i Siostry na Świętej Drodze Życia.

Namaste

Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Warto również zobaczyć

Medytacje
Grzegorz Gunia

Medytacja Boskiej Mocy

Połóż się wygodnie, rozluźnij, przeznacz 20 minut Swojego czasu tylko dla Siebie. Upewnij się, że dystrakcje zostały przez Ciebie wyłaczone. Ta medytacja została przygotowana dla

zainspiruj się
Zainspiruj się!
Grzegorz Gunia

Twoja dawka inspiracji na Dziś – 08.09.2022

Nie zostaniesz ukarany za swój gniew, zostaniesz ukarany PRZEZ swój gniew. Witaj Pielęgnacja Miłości w świecie pełnym fałszu i obłudy, wybudowanego na krzywdzie i krwi

zainspiruj się
Zainspiruj się!
Grzegorz Gunia

Twoja dawka inspiracji na Dziś – 07.09

Prawda pozostaje ukryta przed tym, kogo wypełniają pożądania i nienawiść… Witaj Zwycięstwo nad Swoimi własnymi toksycznymi programami, zachowaniem oraz myślami jest niezwykłym i niesamowitym osiągnięciem.

Subskrybuj do Nowego Świata

Artykuły, wskazówki i narzędzia by zainspirować Ciebie do odnalezienia Twojej własnej kreatywności oraz poznania siebie. Już nie przegapisz Sesji Grupowej.

*My równiez nie lubimy SPAMU !

I agree with the Terms and conditions and the Privacy policy

Subskrybuj do Nowego Świata

*My również nie lubimy SPAMU

Podobało sie ?

‎Zarejestruj się już dziś za darmo‎‎ i bądź pierwszym, który otrzyma dawkę inspiracji oraz powiadomienie o nowych aktualizacjach, wydarzeniach i wiadomościach.

Grzegorz Gunia

Dołącz do otwartej Sesji Grupowej

Niedziela 25 Września Godz. 18:00

Wspólnie nauczymy się zrozumieć, poczuć i uwolnić własne emocje oraz traumy. Naucz się lokalizować i oczyszczać programy ego. Stań się prawdziwym SOBĄ !