Przejdź do treści
Czy już Subskrybujesz Nasz kanał YouTube ?
logo (5F)

Oczyszczanie z
Uzależnień

Opis Sesji

Alkohol

Identyfikuje zworzec który w większości przypadków jest karmiczną spuścizną Twoich przodów w genetycznej lini DNA, którzy doświadczyli niesamowitą ilość żalu oraz cierpienia przez które przeszli. Przeważnie jest to połączone z pierwszą i drugą wojną światową oraz innymi negatywnymi życiowymi doświadczeniami przez które przeszli Twoi przodkowie. Jednakże wzorzec jest wytworzony przez niezdrowy tryb życia. Pomagam wyśledzić toksyczne i negatywne programy myślowe w podświadomości i wyczyścić je na zawsze.

Nikotyna

Pomagam znaleźć toksyczny wzorzec samo zaspokajania i nieodpartą chęć ukrycia żalu abyś przezwyciężył/ą uzależnienie. Czyszcze zabrudzenia w płucach i wzorce energetyczne uzależnienia które nikotyna tworzy i oddziałuje na synaptyczne połączenia w mózgu.

Sexualne

Pomagam zidentyfikować wielką chęć która prowadzi do pozbycia się i zmarnotrawienia kreatywnej energii. Pomagam zbalansować CI energie seksualną, przez co jest dużo łatwiejsza do Twojej kontroli i prowadzi do czystego skupienia i zrozumienia jakie są Twoje prawdzie pragnienia serca.

Żywieniowe

Sprawdzam traumatyczne doświadczenia na lini czasu, które porwadzą do przejadania, nieodpowiedniego oraz niezdrowego jedzenia w celu przykrycia własnych uczyć i emocji. Odkrywam wzorce emocji oraz czyszcze je abyś mogł/mogła przejść przez realizacje przy pomocy wielowymiarowej perspektywy, dlaczego zachowujesz się w taki a nie inny sposób. Pomagam Ci przeprocesować te emocje i uwolnić traumy które ten wzorzec zachowania stara się przykryć.

Bycie ofiarą

Pomagam odnaleźć szkodliwe programy EGO, które zostały zainstalowane przez system Dominacji i Kontroli jakim jest system edukacyjny, religijny, polityczny, medialny, który wmawia Ci, że jesteś nikim ważnym. Jesteś ważny/ważna. Jesteś Boską Istotą. Pomagam odkryć te wzorce, programy, emocje i energie, oczyścić je, abyś odnalazła totalnie inną nową perspektywę tego kim tak naprawdę jesteś i kim powinieneś/aś zostać.

Wybierz odpowiedni pakiet

price-icon-1

Sesja 90 minut

Koszt jednej sesji 90 minut

250
  • Członkostwo w Społeczności
price-icon-2

Dwie Sesje

Kupując dwie sesje oszczędzasz 85zł

415
  • Członkostwo w Społeczności
price-icon-3

Trzy Sesje

Kupując trzy sesje oszczędzasz 175zł

575
  • Członkostwo w Społeczności

Wciąż masz Pytania ?

Subskrybuj do Nowego Świata

Artykuły, wskazówki i narzędzia by zainspirować Ciebie do odnalezienia Twojej własnej kreatywności oraz poznania siebie. Już nie przegapisz Sesji Grupowej.

*My równiez nie lubimy SPAMU !

I agree with the Terms and conditions and the Privacy policy

Subskrybuj do Nowego Świata

*My również nie lubimy SPAMU

Dołącz do otwartej Sesji Grupowej

Niedziela 25 Września Godz. 18:00

Wspólnie nauczymy się zrozumieć, poczuć i uwolnić własne emocje oraz traumy. Naucz się lokalizować i oczyszczać programy ego. Stań się prawdziwym SOBĄ !