Przejdź do treści
Czy już Subskrybujesz Nasz kanał YouTube ?
logo (5F)

Oczyszczanie Podświadomości połączone z Odczytem Kroniki Akaszy

Opis Sesji

Sprawdzam linie czasu istoty i wyróżniam tramatyczne momenty na lini czasu, aby pomoc zidentyfikować i zlokalizować programy myślowe które prowadzą do tej i innych sytuacji lub programy myślowe i blokady które wytworzyły się poprzez daną traume. Pomagam uwolnić traume i emocje oraz ustawić odpowiedni zapis w kronice akaszy taki który jest naturalnym organicznym zapisem i czystym wzorcem duszy danej istoty. Mogę także sprawdzić i prześledzić wzorzec jeżeli początej jego wykracza poza to życie. Wiekszość wzorców wydażyła się w tym życiu lub przejawia się w tym życiu. Może istnieć kilka mocnych wzorców które mają swój początek w innym wcieleniu ale 80% z nich zaczeła się w tym życiu lub się w nim ekspresuje. To wcielenie jest najbardziej istotne do wyleczenia i zintegrowania, ale jeżeli zajdzie taka potrzeba, ujawnię wielowymiarową perspektywe, aby pomoc każdemu z integracją własnej świadomości na poziomie na którym jest w tym świetym momencie tu i teraz.

Wybierz odpowiedni pakiet

price-icon-1

Sesja 90 minut

Koszt jednej sesji 90 minut

600
  • Członkostwo w Społeczności
price-icon-2

Dwie Sesje

Kupując dwie sesje oszczędzasz 200zł

1000
  • Członkostwo w Społeczności
price-icon-3

Trzy Sesje

Kupując trzy sesje oszczędzasz 415zł

1385
  • Członkostwo w Społeczności

Wciąż masz Pytania ?

Subskrybuj do Nowego Świata

Artykuły, wskazówki i narzędzia by zainspirować Ciebie do odnalezienia Twojej własnej kreatywności oraz poznania siebie. Już nie przegapisz Sesji Grupowej.

*My równiez nie lubimy SPAMU !

I agree with the Terms and conditions and the Privacy policy

Subskrybuj do Nowego Świata

*My również nie lubimy SPAMU

Dołącz do otwartej Sesji Grupowej

Niedziela 25 Września Godz. 18:00

Wspólnie nauczymy się zrozumieć, poczuć i uwolnić własne emocje oraz traumy. Naucz się lokalizować i oczyszczać programy ego. Stań się prawdziwym SOBĄ !