Przejdź do treści
Czy już Subskrybujesz Nasz kanał YouTube ?
logo (5F)

Sesja
Balansowania
Czakr

Opis Sesji

Oczyszczam i dostrajam energetyczny wir Świetlistego Ciała oraz podłączam i upewniam się, że wzorzec duszy jest bosko i należycie ekspresowany przez energetyczną spirale, która projektuje energie aby współtworzyć z rzeczywistością. Upewniam się, że boski wzorzeć esencji Twojej duszy jest ekspresowany i należycie rozpoznany przez energetyczny templet.

Oczyszczam zabrudzenia oraz energie innych istot, które zrzuciły na Ciebie własną karme, abyś już więcej nie był/była ich odbiorcą. Upewniam się, że karma od innych istot nie jest już dłużej do Ciebie przypisana oraz czyszczę podczepy od złych ludzi, seksualnych partnerów, archoniczne, lucyferjańskie, nikczemne i demoniczne energie. Upewniam się, że każda chakra obraca się i wiruje z prawidłową częstotliwością i emituje naturalny organiczny wzorzec energetyczny Twojej Energii.

Wybierz odpowiedni pakiet

price-icon-1

Sesja 90 minut

Koszt jednej sesji 90 minut

150
  • Członkostwo w Społeczności
price-icon-2

Dwie Sesje

Kupując dwie sesje oszczędzasz 50zł

250
  • Członkostwo w Społeczności
price-icon-3

Trzy Sesje

Kupując trzy sesje oszczędzasz 100zł

350
  • Członkostwo w Społeczności

Wciąż masz Pytania ?

Subskrybuj do Nowego Świata

Artykuły, wskazówki i narzędzia by zainspirować Ciebie do odnalezienia Twojej własnej kreatywności oraz poznania siebie. Już nie przegapisz Sesji Grupowej.

*My równiez nie lubimy SPAMU !

I agree with the Terms and conditions and the Privacy policy

Subskrybuj do Nowego Świata

*My również nie lubimy SPAMU

Dołącz do otwartej Sesji Grupowej

Niedziela 25 Września Godz. 18:00

Wspólnie nauczymy się zrozumieć, poczuć i uwolnić własne emocje oraz traumy. Naucz się lokalizować i oczyszczać programy ego. Stań się prawdziwym SOBĄ !