Przejdź do treści
Czy już Subskrybujesz Nasz kanał YouTube ?
logo (5F)

Weź udział w Otwartej
Sesji Grupowej Online
Niedziela 25.09 godz. 18:00

Wspólnie nauczymy się zrozumieć, poczuć i uwolnić własne emocje oraz traumy. Naucz się lokalizować i oczyszczać programy ego. Stań się prawdziwym SOBĄ !

Sesja na Zoom
zaczyna się za:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Zapraszam Cię bardzo serdecznie na Otwartą Sesje Grupową

Dowiesz się w jaki sposób pracować nad własnymi emocjami, myślami i energią oraz przejdziemy wspólnie przez oczyszczanie wzorców i emocji, które zostały zakodowane głeboko w podświadomości.

Pomogę Ci, odblokować Twój własny potenciał.

Proszę Cię, o to aby oczywiście pojawić się na czas oraz z szacunku dla nas wszystkich, żebyś upewnił/a się, że masz działającą kamerę i mikrofon oraz przychodzisz na spotkanie pod swoim imieniem i nazwiskiem. Sesja będzie nagrywana, żeby dać Ci możliwość głebszej pracy i zauważenia czegoś więcej niż zapamiętałeś/aś ze spotkania oraz, żeby pomóc przez to innym.

Zobacz poprzednie Sesje

Otwarta Sesja Grupowa nr1

Witam Serdecznie na Kanale Świątynia Światła. ☀️ Nazywam się Grzegorz Gunia jestem Mistrzem Reiki oraz Praktykantem Qi-Gong. Zajmuję się leczeniem energią z poziomu wielowymiarowego. Przedstawiam i prezentuję wideo z Sesji Grupowej, na których pracujemy wspólnie,

Subskrybuj do Nowego Świata

*My również nie lubimy SPAMU

Dołącz do otwartej Sesji Grupowej

Niedziela 25 Września Godz. 18:00

Wspólnie nauczymy się zrozumieć, poczuć i uwolnić własne emocje oraz traumy. Naucz się lokalizować i oczyszczać programy ego. Stań się prawdziwym SOBĄ !