Przejdź do treści
Czy już Subskrybujesz Nasz kanał YouTube ?
logo (5F)

Świątynia Światła

Grzegorz Gunia - O mnie

Nazywam się Grzegorz Gunia. Jestem założycielem Świątyni Światła. Jestem Szamanem, Mistrzem Reiki, praktykuje Qi-gong i czytam Kroniki Akaszy. Posiadam specjalną umiejętność dostrajania się i komunikacji ze światem duchowym.

Od kiedy byłem małym chłopcem miałem umiejętność widzenia wiecej niż wiekszość ludzi. Wiedziałem już wtedy, że byłem inny, ponieważ nie kierowałem się globalną narracją i nie znajdowałem zainteresowania w tematach, które były uważane przez wiekszość za normalne. Zawsze miałem swoje specjalne patrzenie i zrozumienie na to co się dzieje i dlaczego tak się stało.

Było kilka momentów w moim życiu, które sprawiły, że całkowicie zrozumiałem, że mam inne połączenie niż normalni ludzie. Potrafiłem przekazać wiedze, nauki, słowa i zrozumienie które nie było z tego świata.

Te rzeczy były błyskotliwe i mądre dla tych którzy rozumieli, że wszystko dzieje się po coś. Kiedy byłem nastolatkiem miałem możliwość podróżowania do wielu różnych krajów, aby zobaczyć inne kultury przez co poznałem medytacje. Byłem w Chinach, Tajlandii, Wietniamie, Kamboży, Talosie, Egipcie i wielu innych krajach. Nie mogłem uwierzyć, że istnieje wzór, schemat.
Czym więcej szukałem i uczyłem się na temat innych kultur, zawsze znajdowałem ten sam wzorzec. Im starsza kultura tym większe podobieństwa odnajdowałem. Do momentu, aż złamałem kod, którym jest zrozumienie własnego głosu wewnetrzego, połączenie z Pierwotnym Stworzycielem i plan, który zapisany jest w Ziemskich Kronikach Akaszy.
Od tamtego momentu rozszerzam swoje zdolności widzenia, aby uczyć się o Ludziach Gwiazd i innych cywilizacjach rozpostartych po całym Multiwersie. Nie jesteśmy sami w przestrzeni. Jesteśmy tylko małą cywilizacją która pracuje w kierunku osiągniecia poziomu świadomości, która będzie wystarczająco respektowalna, aby nauczyć się telepatycznej komunikacji z innymi istotami z różnych rzeczywistości.

Jestem tu aby uczyć, służyć i leczyć tych którzy są gotowi, aby otrzymywać Aktywacje Świetlistych Kodów DNA ze Źródła z poziomu Galaktycznego i Wszechświatowego Drzewa Życia.

Subskrybuj do Nowego Świata

Artykuły, wskazówki i narzędzia by zainspirować Ciebie do odnalezienia Twojej własnej kreatywności oraz poznania siebie. Już nie przegapisz Sesji Grupowej.

*My równiez nie lubimy SPAMU !

Subskrybuj do Nowego Świata

*My również nie lubimy SPAMU

Dołącz do otwartej Sesji Grupowej

Niedziela 25 Września Godz. 18:00

Wspólnie nauczymy się zrozumieć, poczuć i uwolnić własne emocje oraz traumy. Naucz się lokalizować i oczyszczać programy ego. Stań się prawdziwym SOBĄ !