Przejdź do treści
Czy już Subskrybujesz Nasz kanał YouTube ?
logo (5F)

Integracja własnej sygnatury światła i duchowe kontrakty

Integracja własnej sygnatury światła, praca z cieniem i własnym mrokiem oraz czym są duchowe kontrakty. Duchowa ścieżka nie jest usłana różami. Na jej drodze napotkasz wiele ciężkich sytuacji, które sprawią, że będziesz musiał skonfrontować się z własnym cieniem. Prowadzi ona także przez piekło emocjonalne i energetyczne, które będziesz stopniowo uwalniał na wielu płaszczyznach. Integracja własnej sygnatury światła to nie tylko odczuwanie miłości, pokoju i harmonii ale przede wszystkim praca z własnym mrokiem.

Praca nad sobą nie jest łatwa, ale za jej pomocą jesteś w stanie ustanowić mocne połączenie ze swoją przyszła wersją w tu i teraz, przez co dokonasz kwantowego skoku na linie czasu, która jest dla Ciebie odpowiednia.

Praca z mrokiem to akceptacja całości swojej istoty. Jeżeli wyparłeś część swojej istoty z powodu traumy lub zrobiłeś to nieświadomie, to czas najwyższy rozłożyć ramiona i powitać ją z powrotem.

Wkraczając na ścieżkę leczenia i integracji własnej istoty napotkasz się z wieloma przeszkodami oraz sabotażującymi programami.

Podstawą jest oczyszczenie własnego ciała poprzez detoksykacje wewnętrznych organów, usunięcie metali ciężkich z organizmu i zbalansowanie PH.

Bez gruntownego oczyszczenia ciała, integracja wyższych energii, odczuwanie energii jak i wszelkiego rodzaju kontakty telepatyczne lub eksploracja innych wymiarów przy użyciu własnej świadomości może być bardzo ograniczona, albo niemożliwa.

Uzdrowienie systemu meridian oraz wirów energetycznych potocznie zwanymi czakrami, które wbudowane są w biologiczny skafander DNA, sprawią, że zaczniesz odczuwać swoją jak i otaczającą Cię energię istot świata widzialnego oraz niewidzialnego.

Twoja intuicja wyostrzy się. Wyrobisz w sobie zdolność interpretowania oraz odkodowywania informacji zawartych w warstwach energetycznych, która sprawi, że będziesz wiedział co robić, jak się zachować i co powiedzieć w danej sytuacji oraz będziesz czuł głęboko w sercu w którym kierunku powinieneś podążać.

Wielu trenerów personalnych określa to jako bycie naturalnym lub bycie pewnym siebie.

Czy spotkałeś się kiedyś w sytuacji w której próbujesz załadować telefon, podłączasz kabel z ładowarką i nic się dzieje lub telefon ładuje się bardzo wolno?

Przyczyną może być zabrudzony port, który sprawia, że wiązka energii nie jest wstanie przedostać się przez osadzony na porcie ładującym brud. Ten syf trzeba oczyścić.

To samo tyczy się naszego biologicznego skafandra DNA.

Przed przyjściem na ten świat, zawarliśmy wiele duchowych kontraktów odnośnie tego jak wygląda nasze ciało oraz sytuacji i osób, które pojawią się na naszej drodze.

To nie jest żaden przypadek, że urodziłeś się w danej rodzinie. Twoją prawdziwą postacią jest światło.

Twoje świetliste ciało posiada zestaw świetlistych kodów DNA, który działa jak adres IP i umożliwia ci inkarnacje w danej rodzinie.

To nie jest również przypadek, w momencie, w którym poznajesz kogoś nowego i po chwili rozmowy czujesz jakbyś znał tą osobę od wielu lat.

Takie spotkania jak i wiele innych doświadczeń m.in. doświadczenie pierwszej miłości, pierwszego pocałunku, pierwszego odrzucenia, ale i nie tylko, jak i wszelkiego rodzaju traumy, które napotkałeś na swojej drodze, to również tyczy się zawartych kontraktów.

Możesz się teraz zastanawiać, ale że jak to, dlaczego, że niby ja podpisałem te kontrakty? Dlaczego więc nie wybrałem lepiej, inaczej, spokojniej?

Podjąłeś te decyzje, ze swojej kosmicznej perspektywy.

Czas i przestrzeń nie istnieje na wyższych wymiarach, przez co mogłeś śledzić swoje przyszłe losy i aranżować sytuacje oraz spotkania, w taki sposób, aby w przyszłości zrozumieć gdzie ukryłeś swoje talenty i pracować nad własnym leczeniem oraz leczeniem swojego rodu, aby uzdrowić swój ród i wydobyć swoje talenty na światło dzienne.

Tu i teraz w tym momencie istnieje Twoja przyszła wersja Jam Jest, która jest Twoim przewodnikiem duchowym i na bieżąco upewnia się, czy nie zaaranżować dla Ciebie kolejnego kontraktu z inną istotą, żeby doprowadziło Cię to do zamierzonej sytuacji, przez którą podejmiesz odpowiednią decyzje i wyzwolisz się z cyklu powtarzania tej samej bolesnej lekcji i przyciągania podobnych ludzi i sytuacji, które mogą ci szkodzić, ale także może to działać w drugą stronę, poznasz niesamowitych nowych ludzi ponieważ są wibracyjnym dopasowaniem.

Na samym końcu to i tak jest Twoja decyzja, czy coś z tym zrobisz czy nie, ponieważ posiadasz 100% wolnej woli.

Bycie tutaj w tej chwili na tej planecie, jest niezwykłym zaszczytem, darem i honorem na kosmiczną skale.

Jeśli to czytasz, wiedz że jesteś najlepszy z najlepszych z ostatnich 25 milionów generacji.

Planowanie przyszłego życia jest bardzo zaawansowaną i trudną sztuką. Wielu się tutaj nie dostało.

Aby się tutaj dostać musiałeś zaakceptować kontrakty, które mogły Ci nie służyć i były częścią systemu dominacji i kontroli.

Podpisałeś je, aby nie zostać przez niego zauważonym, aby nie zauważyli Twojego światła oraz Twoich świetlistych kodów DNA, dlatego przykryłeś je pod warstwami blokad oraz traum linii genetycznej swoich przodków.

System dominacji i kontroli, nie jest w stanie prześwietlić kontraktów wszystkich istot, które inkarnują się do tego systemu, nie ma na tyle energii.

Posiada natomiast wystarczająco energii, aby karmić ludzi fałszywymi informacjami począwszy od nadpisanej historii, ustanowienia systemów religijnych po manipulacje systemem wierzeń w celu stłamszenia i wygaszenia Twojego światła oraz fałszywą geometryczną siatką rozstawioną na płaszczyźnie ziemi, aby odciąć Cię od śnienia z Twoimi przodkami, Matką Ziemią i duchowymi przewodnikami.

Jeżeli Twoje zdolności nie byłyby ukryte, z łatwością byliby w stanie przewidzieć jaki jest Twój potencjał i co możesz zmienić w tym systemie przez co zwyczajnie nie wpuściliby cię tutaj.

Porównać to mogę do gry komputerowej w której tworzysz swoją postać, swojego awatara.

Wybierasz kolor włosów, wygląd zewnętrzny oraz rozdzielasz punkty umiejętności.

Część zdolności jest na początku zablokowana, wraz ze wzrostem i leczeniem odblokowujesz drzewko nowych zdolności i możliwości przez co łatwiej poruszasz się w tym wymiarze i manifestujesz plan Kreatora, który przepływa przez Ciebie.

System dominacji i kontroli chce odebrać Ci prawo manifestacji i zrozumienia kim tak naprawdę jesteś, wmawiając Ci, że ich droga to jedyna prawdziwa ścieżka, którą między innymi jest: urodzić się, przyjąć i zaakceptować religijny system wierzeń bez żadnego sprzeciwu, iść do szkoły, podążać za reklamami, słuchać jednej i tej samej narracji nasączonej strachem i złością, znaleźć prace, nie wychylać się, aby „spokojnie” przeżyć do emerytury, a następnie do końca swoich ziemskich dni żyć w strachu i zastanawiać się czy przypadkiem nie spłonę w czeluściach piekła za swoje życiowe postępowania.

Nie mówię, że to jest złe, mówię, że jest znacznie więcej.

Najwyższy czas przejrzeć na oczy i stać się suwerenną istotą w każdej skali.

Strach, obwinianie się, bycie niewystarczającym i pokrewne energie czy emocje spowodowane przez traumy, sprawiają, że Twoje ciało zamyka się na wszelkiego rodzaju wyższe energie oraz na warstwy Twojej Świadomości, które czekają tylko, żeby się z Tobą zintegrować.

Podstawą jest praca z ciałem, aby doprowadzić ciało do psychosomatycznych uwolnień, aby zerwać pieczęci traum i programów myślowych.

Przeznacz czas na zrozumienie działania własnego wewnętrznego systemu meridian oraz wirów energetycznych.

Możesz oczywiście pracować nad tym sam, ale chciałbym żebyś wiedział, że jest wiele niesamowitych i cudownych istot, którzy Ci z tym pomogą.

Chciałbym także żebyś wiedział, iż w każdej chwili w tu i teraz, masz pełną możliwość podjęcia decyzji, aby zmienić swoje życie, usuwając spowalniające cię kontrakty.

Nie jest to łatwe, ponieważ musimy zmierzyć się z całym energetycznym i emocjonalnym syfem swojej linii genetycznej, jak również bagażem emocji które wytworzyliśmy w innych życiach, oraz poradzić sobie z wszelkiego rodzaju kontraktami jak i programowaniem systemu dominacji i kontroli.

Pamiętaj jednak, że planując życie widziałeś niesamowicie wiele możliwości i sposobów przełamania tych utrudnień, dodatkowo po Twojej stronie jest Energia Kreatora i Matki Ziemi, za pomocą której, jeśli Tylko tego zapragniesz jesteś w stanie oczyścić i pozbyć się każdej energetycznej i emocjonalnej dystrakcji oraz uzdrowić swoje ciało lub nawet wyleczyć się z „nieuleczalnej choroby”.

Uwolnij się od sabotażujących programów i wzorców emocjonalnych, które powodują wszelkiego rodzaju dystrakcje. Pracuj nad sobą lub znajdź osobę, która Ci z tym pomoże.

Naprawdę warto inwestować w siebie. Już najwyższy czas, aby zasiać ziarna własnego leczenia i doświadczać wyższych energii oraz pełni potencjału własnej świadomości.

Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Warto również zobaczyć

Medytacje
Grzegorz Gunia

Medytacja Boskiej Mocy

Połóż się wygodnie, rozluźnij, przeznacz 20 minut Swojego czasu tylko dla Siebie. Upewnij się, że dystrakcje zostały przez Ciebie wyłaczone. Ta medytacja została przygotowana dla

zainspiruj się
Zainspiruj się!
Grzegorz Gunia

Twoja dawka inspiracji na Dziś – 08.09.2022

Nie zostaniesz ukarany za swój gniew, zostaniesz ukarany PRZEZ swój gniew. Witaj Pielęgnacja Miłości w świecie pełnym fałszu i obłudy, wybudowanego na krzywdzie i krwi

zainspiruj się
Zainspiruj się!
Grzegorz Gunia

Twoja dawka inspiracji na Dziś – 07.09

Prawda pozostaje ukryta przed tym, kogo wypełniają pożądania i nienawiść… Witaj Zwycięstwo nad Swoimi własnymi toksycznymi programami, zachowaniem oraz myślami jest niezwykłym i niesamowitym osiągnięciem.

Subskrybuj do Nowego Świata

Artykuły, wskazówki i narzędzia by zainspirować Ciebie do odnalezienia Twojej własnej kreatywności oraz poznania siebie. Już nie przegapisz Sesji Grupowej.

*My równiez nie lubimy SPAMU !

I agree with the Terms and conditions and the Privacy policy

Subskrybuj do Nowego Świata

*My również nie lubimy SPAMU

Podobało sie ?

‎Zarejestruj się już dziś za darmo‎‎ i bądź pierwszym, który otrzyma dawkę inspiracji oraz powiadomienie o nowych aktualizacjach, wydarzeniach i wiadomościach.

Grzegorz Gunia

Dołącz do otwartej Sesji Grupowej

Niedziela 25 Września Godz. 18:00

Wspólnie nauczymy się zrozumieć, poczuć i uwolnić własne emocje oraz traumy. Naucz się lokalizować i oczyszczać programy ego. Stań się prawdziwym SOBĄ !